GİZE HUKUK BÜROSU, kurucu ortakları Av. Gizem SERPİCİLER ve Av. Zeynep YORULMAZER tarafından Bursa merkezli olarak, gerçek ve tüzel kişi şahıslara önleyici hukuk hizmeti vermek hedefi ile kurulmuştur. Bu doğrultuda İngilizce dilinde de hizmet verilen hukuk büromuz ulusal ve uluslararası alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Büromuz bir yandan Ticaret Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere Fikri Mülkiyet ve Sanat Eserleri Hukuku, Aile Hukuku gibi alanlarda açılmış veya açılacak davaların takibini yürütmekte diğer yandan ise kişilere ve şirketlere danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Danışmanlık hizmeti kapsamında günlük ticari hayatta taraf olunabilecek her türlü sözleşmenin incelenmesini ve hazırlanmasını sizin adınıza yaparak birinci dereceden sorumluluğu ele almaktadır. Bu kapsamda hukuksal sorunlarınızın çözümünde yol gösterici olabilmesi amacı ile yazılı hukuki görüş bildirilmektedir.

GİZE HUKUK BÜROSU, akademik bir disiplin içerisinde müvekkillerine yakın olarak ve bu sayede sorunlara hızlı müdahale ederek önleyici hukuk hizmetini çözüm odaklı sunmaktadır. Ar-Ge’ye önem veren Hukuk Büromuz, gelişmiş teknolojiden yararlanmakta ve hizmet verdiği kişileri faaliyet alanları ve kendi dosyaları ile ilgili tüm gelişmelerde hızlı bir şekilde haberdar etmektedir. Büromuz bu farklılıkları sayesinde en üst standartlarda hukuki hizmet vermektedir.

Etik yürütülen bir ekip çalışmasının müvekkillerimiz lehine sonuçlar almak ve onların taleplerini hızlı ve kar odaklı yürütebilmek amacı ile zaruri olduğuna inanan Hukuk Büromuz,  bu amaç ile alanlarında uzman akademisyen ve saha elemanları ile de işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

 

 

   © Tüm hakları saklıdır. GİZE HUKUK BÜROSU 2012.


BİLİŞİMSAN