Hakkımızda

GİZE HUKUK BÜROSU, kurucu ortakları Av. Gizem ARTUNÇ ve Av. Zeynep YORULMAZER tarafından 2012 yılında Bursa merkezli olarak, gerçek ve tüzel kişilere önleyici hukuk hizmeti vermek hedefi ile kurulmuştur.

Hukuk Büromuz bir yandan Ticaret&Şirketler Hukuku ve İş Hukuku başta olmak üzere Fikri Mülkiyet ve Sanat Eserleri Hukuku, Aile Hukuku gibi alanlarda açılmış veya açılacak davaların takibini yürütmekte diğer yandan ise kişilere ve şirketlere danışmanlık ve arabuluculuk hizmeti sunmaktadır. Hukuk Büromuz ulusal ve uluslararası alanlarda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

Danışmanlık hizmeti kapsamında günlük ticari hayatta taraf olunabilecek her türlü sözleşmenin incelenmesini ve hazırlanmasını sizin adınıza yaparak birinci dereceden sorumluluğu ele almaktadır. Bu kapsamda hukuki sorunlarınızın çözümünde yol gösterici olabilmesi amacı ile yazılı hukuki görüş bildirilmektedir.

GİZE HUKUK BÜROSU, akademik ve mesleki disiplinle müvekkillerine yakın temas halinde bulunması ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde müvekkillerin karşılaştığı hukuki sorunlara hızlı müdahale ederek, önleyici hukuk hizmetini sunmaktadır.

Ar-Ge’ye önem veren Hukuk Büromuz, gelişmiş teknolojiden yararlanarak gerek ülkemiz ve dünya genelindeki gerek müvekkillerinin faaliyet alanındaki hukuki gelişmeleri yakından takip ederek hizmet verdiği kişileri faaliyet alanları ve kendi dosyaları ile ilgili tüm gelişmelerden hızlı bir şekilde haberdar etmektedir. Böylece müvekkiller aleyhine doğabilecek hukuki riskleri, risk meydana gelmeden öngörmek ve önlemek üzere çalışmaktadır.

Meslek etiğine uygun olarak gerçekleştirilen ekip çalışmasının, müvekkillerin taleplerini hızlı ve etkili şekilde yerine yetirmek için zaruri olduğuna inanan Hukuk Büromuz,  alanlarında uzman akademisyen ve saha elemanları ile de işbirliği içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.